+90(482) 415 1295

27 Mayıs Caddesi (Midyat Yolu) asfaltı davul kutlaması eşliğinde serildi

27 Mayıs Caddesi (Midyat Yolu) asfaltı davul kutlaması eşliğinde serildi
Tarih : 03-09-2019 284 defa incelendi

Eş Başkanlarımız Av.Semire NERGİZ ve Ferhat KUT’un girişimleriyle birlikte, Nusaybin’in sorunları hızla çözüme kavuşmaya devam ediyor. Göreve gelir gelmez, Nusaybin’in eksikliklerini tespit etmek için sokak, cadde demeksizin bizzat tespitlerde bulunan Eş Başkanlarımız, eksikliklerin ve yapılacakların çözüme kavuşturulması adına mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.

Yol çalışmaları adına ilk olarak Nusaybin’in adeta kanayan yarası olan ana arterlerde asfaltlama işlemlerini başlatan ve tamamlayan Eş Başkanlarımız, bu kapsamda 27 Mayıs Caddesi (Midyat Yolu) için de büyük çaba sarf ederek gün itibariyle bölgede asfalt serimini başlattılar.

DAVULLU KUTLAMAYLA ASFALT SERİMİ YAPILDI

Eş Başkanlarımız Av.Semire NERGİZ ve Ferhat KUT da çalışmaları yakından takip ederken, uzun süredir yollarının çözüme kavuşmasını bekleyen 27 Mayıs Caddesi sakinleri, asfalt çalışmalarını davul çalarak kutladılar.

Nusaybin’de özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu 27 Mayıs Caddesinin (Midyat Yolu) bakımsızlıktan neredeyse kullanılamayacak hale geldiğini ifade eden Eş Başkanlarımız, bu çalışmayla birlikte caddenin ve bölgede ikamet eden vatandaşların büyük rahatlığa kavuşacağının altını çizerek, bütün mahallelerin eksikliklerini yerinde tespit ettiklerini vurguladılar. Eş Başkanlarımız;  “Çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini çözüme kavuşturacağız. Nusaybin sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götüreceğiz.” diye konuştular.

Öte yandan Fen İşleri ekiplerimiz, İsmail Irmak Bulvarı, Hınıs Caddesi ve Nevruz alanında asfalt yama çalışmalarını da sürdürüyor.