+90(482) 415 1295

Bu yıl okula yeni başlayacak çocuklara çanta ve kırtasiye seti bizden”

Bu yıl okula yeni başlayacak çocuklara çanta ve kırtasiye seti bizden”
Tarih : 04-09-2019 246 defa incelendi

Belediyemiz, Eş Başkanlarımız Av.Semire NERGİZ ve Ferhat KUT’un önerisiyle birlikte 2019-2020 eğitim-öğretim döneminde Nusaybin’de ilkokula yeni başlayacak 2400 öğrenciye okul çantası ve kırtasiye seti hediye edecek.

Eş Başkanlarımızın göreve başlamalarıyla birlikte çiçek yerine kabul ettikleri kırtasiye malzemelerinin de dahil edildiği ‘çanta ve kırtasiye seti bizden’ kampanyası ile belediyemiz bu yıl Nusaybin’de okullarda 1’inci sınıfa başlayacak öğrencilerin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayarak, ailelerin ekonomik yükünü bir nebze de olsa hafifletmeye çalışıyor.

“NUSAYBİNLİ ÖĞRENCİLERE DESTEK DEVAM EDECEK”

Sosyal sorumluluk kapsamında bir projenin daha belediyemizce hayata geçirilmesinin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Eş Başkanlarımız Av.Semire NERGİZ ve Ferhat KUT, çocuklarla birlikte her velinin de yeni bir eğitim yılına başladığını belirterek, çocuklara yeni eğitim yılında başarılar diledi.

İlkokula başlayacak olan 2400 öğrenciye çanta ve kırtasiye seti hediye ederek Nusaybinli ailelerin ekonomik yükünü de hafifletmeyi hedeflediklerinin altını çizen Eş Başkanlarımız, imkanlar dahilinde Nusaybinli öğrencilere sürekli destek olacaklarını vurguladılar.