+90(482) 415 1295

Engelli vatandaşımızın bahçesinde düzenleme yapılarak tekerlekli sandalye hediye edildi

Engelli vatandaşımızın bahçesinde düzenleme yapılarak tekerlekli sandalye hediye edildi
Tarih : 08-08-2019 118 defa incelendi

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, evine giriş çıkışlarda zorluk yaşayan engelli vatandaşımızın bahçesinde düzenlemeler yaptı. Ekiplerimizin gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında, bahçe ve giriş kapısı arasına parke taşları döşenerek bağlantı yolu yapıldı. Çalışma sonunda yükseklik seviyesi eşitlenerek, vatandaşımızın giriş çıkışı kolaylaştırıldı.

Daha sonra Eş Başkanlarımız engelli vatandaşımızın hayattan kopmayarak, sokağa rahat çıkabilmesi için tekerlekli sandalye hediye ederken, her zaman engelli vatandaşların yanında olmaya gayret gösterdiklerinin altını çizdiler. Mutlu ve huzurlu bir hayat sürdürebilmeleri için desteklerini esirgemeyeceklerini söyleyen Eş Başkanlarımız, yüzlerinde oluşan tebessüm ve mutluluğun kendilerini de sevindirdiklerinin önemine vurgu yaptılar.

Tekerlekli sandalyesine kavuşan ve hayatını kolaylaştırmak adına bahçesinde yapılan çalışmalardan dolayı mutluluk yaşadığını belirten engelli vatandaşımız, Eş Başkanlarımız Av.Semire NERGİZ, Ferhat KUT ve emeği geçen belediye çalışanlarına teşekkürlerini iletti.