+90(482) 415 1295

Halkımız ikinci bir bayram yaşayacak

Halkımız ikinci bir bayram yaşayacak
Tarih : 09-08-2019 258 defa incelendi

Eş Başkanlarımız Av.Semire NERGİZ ve Ferhat KUT’un girişimleriyle birlikte Nusaybin hak ettiği hizmeti görmeye devam ediyor. Belediyemizin çalışmalarıyla birlikte Nusaybin’in çehresi değişirken, asfaltsız ve parkesiz hiçbir sokak hiçbir cadde bırakmayıp vatandaşlarımızın en iyi şartlar altında yaşaması için tüm imkânlarımız kullanılmaktadır.

Bu kapsamda Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince bayram sonrasında ortaklaşa çalışmalar gerçekleştirilecektir. Halkımız, asfalt serimi çalışmaları neticesinde bozuk ve kullanılamayan yollardan kurtulacak ve önceden belirlenen, talep edilen yerler tamir edilerek yenilenecektir. Böylelikle Nusaybin halkı, bu çalışmalarla birlikte ikinci bir bayram yaşayacaktır.

Kentin her tarafını bir bütün olarak gördüklerini ifade eden Eş Başkanlarımız, sokak, cadde ayırt etmeden her yere hizmet götüreceklerini vurgulayarak “Nusaybin Belediyesi olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bütün mahallelerimizin eksikliklerini yerinde tespit etmiş durumdayız ve çok hassas bir şekilde çalışarak hepsini çözüme kavuşturacağız. Nusaybin sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt ve parke hizmetini de götüreceğiz.” diye konuştular.

Kurban Bayramından sonra, ilk olarak 27 Mayıs Caddesinde (Midyat Yolu) ve daha önceden belirlenen yerlerde asfalt serimi gerçekleştirilecek ve kentin genelinde tamirat çalışmaları devam edecektir.