+90(482) 415 1295

Nusaybin Belediyesi Destek Hattı: 0531 734 64 34

Kaymakam/Belediye Başkan V. Ercan Kayabaşı, Gençlerimizin Futbol Heyecanına ortak oldu.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Ercan Kayabaşı, Gençlerimizin Futbol Heyecanına ortak oldu.
Tarih : 13-09-2021 87 defa incelendi

Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı, Halı Saha Futbol Turnuvası Final Programına katılarak, gençlerimizin heyecanına ortak oldu.

Dağar Halı Sahada düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvasının finalinde karşılaşan Mis Halı Yıkama ve Zamira Cafe maçını izleyen Kayabaşı, ödül töreninde şampiyon olan Mis Halı Yıkama ve dereceye giren diğer takımlara madalya ve kupa verdi.

Ödül töreninde konuşan Kayabaşı, turnuvanın organizatörlerine, destek veren iş adamları ve esnaflar ile turnuvaya katılan tüm sporcuları tebrik etti. Nusaybin'de futbola özel bir ilginin olduğunu kaydeden Kayabaşı, bu tür organizasyonlar için ellerinden gelen tüm imkanları seferber edeceklerinin sözünü verdi.

Yaklaşık on gün önce Nusaybin'e geldiğini hatırlatan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kayabaşı, "Sağ olsun Nusaybinli kardeşlerim, Nusaybin halkı bizleri bağrına bastı. Bu sıcak karşılamadan dolayı şükranlarımı sunuyorum.  Bu bizim motivasyonumuzu da artırdı. Nusaybinli Hemşehrilerim bilsin ki hem Kaymakamlığımızın hem Belediyemizin kapıları kendilerine sonuna kadar açık. Kapımızı çalmaları yeterlidir. Bizim kapımız da gönlümüz de sonuna kadar açıktır." dedi.

Ödül töreninden sonra Turnuva Organizasyon Komitesi ve Futbol Takımları Sorumluları desteklerinden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ercan Kayabaşı'na teşekkür etti.