+90(482) 415 1295

Kaymakam Emrullah TEMİZKAN'ın Göreve Başlama Mesajı.

Kaymakam Emrullah TEMİZKAN'ın Göreve Başlama Mesajı.
Tarih : 25-07-2020 167 defa incelendi

        Kıymetli Nusaybin’li Hemşerilerim,
        İçişleri Bakanlığımızın tensipleriyle Dursunbey Kaymakamlığı görevimi ifa etmekteyken,  27.07.2020 tarihinde Nusaybin Kaymakamı olarak görevime başladım.
        Ülkemizin kadim ilçelerinden biri olan Nusaybin’de göreve başlarken sizlere hizmet etme fırsatına sahip olmanın bahtiyarlığı içerisindeyim. Tüm Nusaybinli vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 
        Kaymakamlık görevini ifa edeceğim süre içerisinde; vatandaş odaklı hizmet anlayışı gereği, kamu hizmetlerinin etkin, adil ve tarafsız bir şekilde vatandaşlarımıza en kolay ve hızlı bir şekilde sunulması çabası içerisinde olacağım.
        Tüm mesai arkadaşlarımla, kamu kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımız ve basın mensuplarıyla, karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışı içerisinde, İlçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve daha yaşanır bir ilçe olması yönündeki çalışmaların önceliğimiz olacağını belirtmek isterim. 
        Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan meslektaşlarım başta olmak üzere, bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür ederim.
        Tüm Nusaybinli hemşerilerime sağlık ve huzur dolu günler dilerim.
        Sağolun Varolun.