+90(482) 415 1295

Nusaybin Belediyesi Destek Hattı: 0531 734 64 34

Nusaybin Baraj Yolu Caddesinde Asfalt Çalışmaları Başladı

Nusaybin Baraj Yolu Caddesinde Asfalt Çalışmaları Başladı
Tarih : 19-12-2020 182 defa incelendi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mahmut Demirtaş ile Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Emrullah Temizkan, Gırnavas Mahallesi Baraj Yolu Caddesinde başlayan asfalt çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Beraberindeki Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan ile birlikte Nusaybin'e gelen Demirtaş, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Temizkan, DSİ 102. Şube Müdürü Alaattin Akgül, Fen İşleri Müdürü Ramazan Akay, Park ve Bahçeler Müdür vekili Ramazan Doğan, Gırnavas ve Bahçebaşı Mahalle Muhtarları tarafından karşılandı.

Gırnavas Mahallesi Baraj Yolu Caddesinde başlayan asfalt çalışmalarını inceleyen Demirtaş, görevlilerden bilgi aldı. Cadde üzerindeki vatandaşlarla da bir araya gelen Demirtaş, asfaltlanan yolun hayırlı olması temennisinde bulundu.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Demirtaş, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Temizkan ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Süzen daha sonra Çatalözü Mahallesinde bulunan Artuklu Üniversitesi Nusaybin Meslek Yüksekokulu alanında incelemelerde bulundu.

DSİ Çağ Çağ Sulama kanalında da incelemelerde bulunan Demirtaş, DSİ 102. Şube Müdürü Alaattin Akgül'den bilgi aldı.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Demirtaş, İlçedeki ziyaret ve incelemelerinin son durağında "Mardin Yeşilleniyor Projesi" kapsamında, 2020 - 2021 yılı ağaçlandırma çalışmalarına istinaden Nusaybin tarihi İpek Yolu orta refüjünde yapılan fidan dikimleri bölgesinde incelemelerde bulundu.