+90(482) 415 1295

Nusaybin Belediyesi Destek Hattı: 0531 734 64 34

VALİ/BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN V. MAHMUT DEMİRTAŞ, TARİHİ NUSAYBİN ÇARŞISI ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

VALİ/BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN V. MAHMUT DEMİRTAŞ, TARİHİ NUSAYBİN ÇARŞISI ÇALIŞMALARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
Tarih : 17-04-2021 118 defa incelendi

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Nusaybin’i ziyaret ederek Tarihi Çarşı çalışmalarında denetim ve incelemelerde bulundu.

Beraberindeki Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Fen İşleri Daire Başkanı Cebrail Aslan ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Abdulbaki Turğut ile birlikte Nusaybin’e gelen Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Demirtaş, Nusaybin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Emre Yalçın, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Fatih Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Salman Çelik ve Belediye Birim Müdürleri tarafından karşılandı.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Demirtaş, Tarihi Nusaybin Çarşısı Restorasyon ve Çevre Düzenleme Projesi kapsamında başlanan 2. etap sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

Mardin Valisi/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Demirtaş ile Nusaybin Kaymakamı/Belediye Başkan Vekili Yalçın Tarihi Nusaybin Çarşısı ziyaretinden sonra Nusaybin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ömer Özel ve esnafların taleplerini dinledi.